Majówkowy Ranking Przelotowy 2019 – podsumowanie

Czas na krótkie podsumowanie pierwszej edycji Majówkowego Rankingu Przelotowego. Nie było w niej przegranych, a to dlatego że ze względu na niewielką liczbę zgłoszonych lotów obsadzone zostały tylko trzy pierwsze miejsca.

  1. Walter Wojciechowski na skrzydle Swing Agera SM startując z Bassano wykonał piękny przelot 170.6km OLC zyskując 255.83 punktów OLC (klik),
  2. Maciej Pigulski na skrzydle Advance Sigma 10 startując z Meruz zamknął pięknie trójkąt FAI zdobywając 205.88 punktów OLC (klik),
  3. Ja zamknąłem tabelę moim lotem, za który dostałem aż 9.01 punktów OLC 😀 Warto zauważyć, iż Tomasz Kozłowski strąciłby mnie z podium swoimi lotami z Borska na Nemo XX, niestety G-Record plików jakie podesłał był nieprawidłowy (dlatego tabela nie wzięła ich pod uwagę).

Warto zauważyć, że dwa wysoko punktowane loty spowodowały lekkie przetasowanie w tabeli głównej Sezonu 2019 🙂

Za rok kolejna edycja Majówkowego Rankingu Przelotowego, fajnie by było aby udział wzięło w nim więcej pilotów – na pewno przócz dobrej pogody będzie wymagało to sporo pracy po mojej stronie (np. znalezienie jakichś sponsorów aby zachęcić pilotów do udziału).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *