Przejście z XCC na Leonardo

Na stronie xccomp.org  widnieje informacja o możliwości wyłączenia serwerów na początku października 2018 (źródło xccomp.org):

From 01.October 2018 on, XCC will shutdown.
For technical (code reasons) there is no followup season planned.
Depending on the Organizer decitions, the Server may still up and running, so the ranking is not lost.

Jeśli traktujesz xccomp.org jako książkę lotów i nie chcesz stracić historii/tracków w momencie wyłączenia prądu w xccomp.org to mogę pomóc w przeniesieniu lotów z Twojego profilu xcc na https://leonardo.pgxc.pl.

Proces nie jest w pełni zautomatyzowany (jako admin muszę kilka razy ‚kliknąć’ 😉 ), dlatego proszę nie czekajcie z tematem do ostatniej chwili – w przypadku wielu zgłoszeń ostatniego dnia mogę nie zdążyć zgrać waszych lotów z serwera xcc.

Od zainteresowanych będę potrzebował:
– link do profilu na xccomp.org (po zalogowaniu wejść w zakładkę ‚moje loty’ i podesłać mi URL strony jaka się wyświetliła),
– nazwę użytkownika jaką ustawiliście sobie przy zakładaniu konta na leonardo.pgxc.pl,

Osoby chcące przenieść swoje loty zapraszam do założenia konta i podania linka do profilu xcc mailem (rgrubba <at> gmail <kropka> com). Pomogę całkowicie za darmo (i będę trzymał kciuki abyście dalej korzystali z Polskiego Serwera LeonardoXC).

aktualizacja(2018-10-02):  Mimo, iż serwer XCC został już wyłączony nadal mogę pomóc w odzyskaniu lotów i wgraniu ich na leonardoxc. Zamiast linka do profilu będę potrzebował Imię/Nazwisko jakie było ustawione w profilu XCC.

P.S. Jeśli istnieje taka potrzeba, to chętnie pomogę w transferze lotów z platformy XCPortal.pl 🙂