Majówkowy Ranking Przelotowy 2023

Majówkowy Ranking Przelotowy to coroczna impreza, która zbiera na swoim koncie coraz większą popularność wśród naszej społeczności. W tym roku ponownie organizuję ten wyjątkowy event i zapraszam Was do udziału!

Zasady są proste: wystarczy trafić na warun  od 29 kwietnia do 7 maja 2023 roku, wykonać jak najlepsze przeloty, i wgrać logi na Polski Serwer LeonardoXC. Nie ma znaczenia, czy będzie to krótki przelot w górach, lot z holu, czy może długi lot nad morzem. Ważne, żeby wziąć udział i cieszyć się lotem! Wynik końcowy (4 najlepsze loty) zostanie wyliczony w tegorocznej tabeli, która zostanie zamknięta tydzień po długiej majówce 2023.

Celem Majówkowego Rankingu Przelotowego jest nie tylko zdrowa rywalizacja między pilotami, ale także propagowanie bezpiecznego latania oraz integracja naszej społeczności. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji imprezy liczy się dobra zabawa w myśl zasad fair play.

Szczegółowe informacje dotyczące rankingu oraz nagród znajdziecie w tym wpisie. Czas najwyższy zacząć planować majówkę! Jeśli nie czujecie się na siłach aby samemu zaplanować wyjazd (obierając kierunek można posiłkować się też automatycznym raportem), martwić się o zwózkę itp możecie próbować przyłączyć się do szkół paralotniowych, których terminy wyjazdów w dużej mierze pokrywają się z Majówkowym Rankingiem Przelotowym np. AirAction, SruDoChmury lub FlyLite

Zachęcam do poinformowania o zabawie znajomych i życzę  Wam bezpiecznych oraz udanych lotów!