Przejście z XCC na Leonardo

Na stronie http://xccomp.org/module.php?id=99&date=20180904  widnieje informacja o możliwości wyłączenia serwerów xccomp.org na początku października 2018.

Jeśli traktujesz xccomp.org jako książkę lotów i nie chcesz stracić historii/tracków w momencie wyłączenia prądu w xccomp.org to mogę pomóc w przeniesieniu lotów z Twojego profilu xcc na https://leonardo.pgxc.pl.

Proces nie jest w pełni zautomatyzowany (jako admin muszę kilka razy ‚kliknąć’ 😉 ), dlatego proszę nie czekajcie z tematem do ostatniej chwili – w przypadku wielu zgłoszeń ostatniego dnia mogę nie zdążyć zgrać waszych lotów z serwera xcc.

Od zainteresowanych będę potrzebował:
– link do profilu na xccomp.org (po zalogowaniu wejść w zakładkę ‚moje loty’ i podesłać mi URL strony jaka się wyświetliła),
– nazwę użytkownika jaką ustawiliście sobie przy zakładaniu konta na leonardo.pgxc.pl,

Osoby chcące przenieść swoje loty zapraszam do założenia konta i podania linka do profilu xcc w komentarzu do tego posta (warto też napisać maila  rgrubba <at> gmail <kropka> com).

P.S. Jeśli istnieje taka potrzeba, to chętnie pomogę w transferze lotów z platformy XCPortal.pl na leonardo 🙂

4 myśli nt. „Przejście z XCC na Leonardo

    • cześć, oczywiście mogę stworzyć kopię Twoich lotów z xcc, ale musisz założyć konto na leonardo.pgxc.pl <- a to nie jest jednoznaczne z międzynarodowym leonardo z paraglidingforum.com, a tam chyba masz konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *