Ponadczasowy Paralotniowy Ranking Klifów Nadwiślanych

Coraz więcej osób wgrywa na Leonardo loty ze startami z klifów znajdujących się w dolinie Wisły, dlatego postanowiłem dać Wam możliwość porównania swoich wyników z innymi. Powstała tabela rankingowa wszech czasów, lub jak kto woli best of the best z lotów na polskich klifach nadwiślanych.

Paralotniowe Startowiska Doliny Wisły

Zasady ponadczasowego Rankingu Klifów Nadwiślanych

  • nie ma ram czasowych (można wgrywać stare loty),
  • wgrywane pliki igc powinny mieć poprawny G-Record,
  • ranking obejmuje wszystkie publiczne loty wgrane na platformę,
  • tabela rankingowa bierze pod uwagę 8 najlepszych lotów swobodnych użytkownika (start z nóg) ze startowisk znajdujących się w dolinie Wisły,
  • lista startowisk jest otwarta i jeśli tylko pojawią się nowe miejsca startu zostanie rozszerzona (mapa za startowiskami nadwiślanymi z prognozami na najbliższy warun),
  • loty uwzględnione w rankingu nie podlegają weryfikacji pod kątem naruszania stref lotniczych – przestrzeganie prawa leży w interesie użytkownika (wgranie lotu naruszającego strefy mogłoby nieść konsekwencje natury prawnej) – zresztą co tu dużo pisać, zakładam uczciwość użytkowników i grę fair-play.

Jeśli chcesz zobaczyć tabelę rankingową to wejdź na stronę https://leonardo.pgxc.pl i z górnego menu wybierz Liga XC -> Klify Nadwiślane lub kliknij tutaj.

Zapraszam do wgrywania lotów. W przypadku problemów lub wątpliwości proszę o informację w komentarzu lub np. mailu na robert <malpa> pgxc.pl.